auto

O motoryzacji słów kilka

Panowie, co byście mogli powiedzieć o motoryzacji? Bardzo dużo. W końcu jest to Wasz ulubiony temat do plotkowania, tak jak ciuchy są takim tematem dla naszych szanownych Pań.

Motoryzacja

Każdy z Was ma jakiekolwiek pojęcie na temat słowa motoryzacja. Można do tego zaliczyć praktycznie wszystkie samochody: osobowe, dostawcze, ciężarowe, transportowe, a także auta nietypowe. Nie możemy przy tym oczywiście pominąć motorów, które również stanowią nieodzowny element tej dziedziny. Te wszystkie części składowe Panowie mogą omawiać przez wiele godzin, a i tak temat właściwie nigdy się nie wyczerpie. Dlaczego? Bo zawsze pojawi się jakieś nowe auto, ktoś zakupi nowy motor, ktoś będzie Was prosił o poradę, a ktoś będzie szukał dla siebie nowego mechanika, bo stary źle mu naprawił auto. Tematów z tej dziedziny jest naprawdę wiele. Na męskich spotkaniach Panowie nad kuflami z piwem rozprawiają o tym, co nowego słychać w tym świecie. Jakie auta właśnie pojawiły się na rynku, które z nich są najciekawsze, ile mają koni mechanicznych, a jakim autem człowiek chciałby się przejechać.

ciemnosc

Jednoślady

A może wolicie motory i ich osiągi? W końcu duży odsetek Panów to miłośnicy szybkich maszyn, które najczęściej można spotkać w okresie letnim na drogach. W każdym razie, niezależnie od tego, czy wolicie cztery kółka, czy jednak pozostaniecie przy dwóch, najważniejsze, że macie swoją pasję, która pozwala Wam rozmawiać z innymi, mieć wspólne tematy. Auta, motory, części samochodowe – to wszystko co połączy Panów do wspólnej rozmowy.